Awesome Image

Bu İşin Uzmanıyız

Alanında uzman ve profesyonel kadromuz, yılların tecrübesi ve ilk gün heyecanıyla durmadan çalışarak geliştirmiş olduğu raporlarla finansal tahminleme yaparak sizler için risk yönetimini kolay bir hale getiriyor.
Geniş yelpazeli matematiksel, istatistik ve olasılık teoremleriyle çalışmaya başladığımız yüzlerce müşterimizin finansal riskini kolayca yönetmesi en büyük teminatımız.
Her zaman en güncel teknolojik altyapı ile platform bağımsız kullanıcı dostu ekranlarımız ile bir tık kadar kolay finansal risk yönetimini sizlere sunuyoruz. Bu bağlamda matematiksel modellemelerimiz ile geleceğe yönelik tahminleme ve durum bildirimleri sayesinde portföy yönetiminizi kolayca yapabilir, cari risklerinizin tamamına yakınını kontrol altına alabilirsiniz.

Biz Kimiz ?

Ticari ve finansal bilgi gereksinimini karşılamak üzere kurulan Türkendeks, bilgi birikimi ve deneyimli ekibi ile sanayi/ticari işletmelere vadeli mal/hizmet satma aşamasında verecekleri kredi kararlarına ve bayilerinin/müşterilerinin değerlendirilmesine yönelik modellerin kurulması ve işletilmesi konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alanında uzman profesyonel, tecrübeli kadrosu bulunan finans ve tahminleme geçmişi ve tecrübesi bulunan, yeniliklere ve gelişime açık durmadan çalışan bir kadro ile yeniden yapılanan bir ekibiz.

Çalışma Yöntemimiz

İstekleriniz ve risk şeklinize göre oluşturduğunuz talepleriniz doğrultusunda araştırma ve uzman ekibimiz sizler için analitik raporlar hazırlar, moderatorlerimiz teyit eder ve raporlarımız sizlere ulaşır.Çalışma yöntemimiz aşağıdaki maddeleri kapsar.

 • Finansal Yönetim ve Danışmanlık
 • Tavsiye ve Risk Yönetim Yardımı
 • İşletmeniz için Kapsamlı Pazar Araştırması

Neden Biz ?

Risk yönetiminde ki en önemli unsurun, hatasız ve kayıpsız bir şekilde hazırlanan raporlar olduğunu söyleyebiliriz.Metrik ve matematiksel yöntemlerimiz sayesinde hata payını sıfıra indirgemiş olmamız, pazar araştırmaları konusunda müşteri mennuniyetimizin oldukça yüksek olması nedeni ile yüzlerce firma tarafından tercih edilmiş durumdayız.

 • 10+

  Yıl Finans Tecrübesi

 • 40+

  Uzman Kadrosu

 • 200+

  Günlük Hazırlanan Rapor